Trwa ładowanie proszę czekać ...

Oszczędź na kosmetykach

10 stycznia 2017

Sprawdź horoskop miesięczny!

Kupujemy dużo kosmetyków, często za dużo. Mody szybko się zmieniają, różne rzeczy zyskują popularność, dajemy się skusić i tracimy mnóstwo pieniędzy. Dobre produkty można kupić za rozsądne pieniądze lub zamiast pięciu różnych kupić jeden, trochę droższy, a po przekalkulowaniu okazuje się znacznie tańszy od kupna kilku innych. Warto jest stosować się do poniżej wymienionych zasad rozsądnych zakupów, kiedy przymierzamy się do nabycia kosmetyków.

1. Promocje. Kosmetyki to produkty z wysokimi marżami, więc zazwyczaj pojawiają się promocje obniżające ceny o kilkadziesiąt procent. Wszelkie kody rabatowe z prasy czy Internetu też pomogą. Trzeba jedynie uważać na daty ważności kosmetyków. Produkty w promocji często są nie najnowsze, przez co możemy mieć problem z ich kompletnym zużyciem.

2. Swapping. Czyli po prostu wymienianie się kosmetykami. Zakupy kosmetyków czasami nie są specjalnie trafne i jeśli wymienimy się nimi z kilkoma koleżankami, na pewno każda na tym skorzysta.

3. Skarbonka. Oszczędzanie na koncie jest bardzo abstrakcyjne i często trudno się do tego zmusić. Odkładanie na jakiś lepszy kosmetyk w swapping​skarbonce jest znacznie lepszym i skuteczniejszym pomysłem.

4. Próbki. Próbka to też kosmetyk i warto o nią poprosić. Może ona wystarczyć na kilka użyć, a do tego uzyskamy doświadczenie z danym kosmetykiem i będziemy wiedzieć, czy się na niego zdecydować czy też nie. 

5. Internet. Droższe rzeczy, takie jak perfumy, najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach w Internecie.

6. Aukcje. Na aukcji w serwisie aukcyjnym można czasami wylicytować coś za bezcen, a do tego można sprzedać swoje rzeczy, których nie zdąży się zużyć.

7. Zakupy grupowe. Wspólny shopping w stylu groupona stracił już na popularności, ale dalej istnieje taka możliwość i można kupować razem z przyjaciółmi.

8. Newslettery. Sklepy i różni producenci oferują promocje dla osób zapisanych na ich newslettery. Warto być wśród tych osób.

9. Konkursy. Zazwyczaj się nic nie wygrywa. Ale czasami się wygra.

10. Klub testerki. W zamian za testowanie produktów można otrzymywać darmowe rzeczy.

11. Rozważne zakupy. Szybkie zakupy to bardzo zły pomysł. Każdy zakup powinien być zaplanowany i przemyślany.

Nowa oferta intermarche.okazjum.pl zobacz !!!