Trwa ładowanie proszę czekać ...

Można kupować taniej! Znasz te sposoby?

30 stycznia 2017

Kupowanie w atrakcyjnych cenach jest bardzo przyjemne. Mamy podwójną korzyść, ponieważ z jednej strony udaje nam się upolować coś fajnego, czego innym upolować się nie udało, a z drugiej strony, w naszej kieszeni pozostaje sporo zaoszczędzonych pieniędzy. Promocje są nam potrzebne głównie w przypadku produktów droższych, jak na przykład sprzęty elektroniczne takie jak laptop, telewizor, ale często nawet dobra promocja w sklepie nie wystarczy, by starczyło nam środków na ich zakup. W takiej sytuacji trzeba poszukać dodatkowych zniżek. Jest to jak najbardziej możliwe.

Czas na polowanie

Nawet kiedy chcemy kupić coś szybko, powinniśmy poświecić kilka chwil na przejrzenie Internetu i sprawdzenie, czy nie pojawiły się jakieś dodatkowe zniżki czy kody rabatowe. Wiele sklepów takie kody oferuje. Niektóre z nich mają charakter okolicznościowy, inne związane są ze specjalnymi kanałami sprzedaży. Takich kodów nie należy lekceważyć, bo zniżki o połowę wcale nie są rzadkością. W innych przypadkach interesujący nas produkt może być darmową próbką, albo może być dostępny za darmo przy zakupie innego produktu.

Zakupy za 0 złotych

Duże koncerny bardzo często rozdają swoje produkty za darmo. Są to zwykle akcje promocyjne dla nowości. Dostajemy na przykład duże promocje​maszynkę do golenia i w zamian musimy się podzielić wrażeniami o niej z szerszą grupą osób. Nie jest to raczej wygórowane żądanie. W innych sytuacjach można nawet regularnie dostawać darmowe kosmetyki na podobnych zasadach. Zazwyczaj wiele osób z nich nie skorzysta, ale czasami można znaleźć osoby zainteresowane.

Loterie

Różnego rodzaju konkursy i loterie też nie powinny być przez nas lekceważone. Coraz więcej marek organizuje akcje promocyjne, w ramach których oferują nagrody rzeczowe lub bony do zrealizowania we współpracujących z nimi sklepach. Może się okazać, że nagroda za odpowiedź na pytanie w stylu audiotele będzie warta kilkaset złotych lub wartościowe urządzenie. Nie chodzi oczywiście o to, by skupiać się jakoś przesadnie na danych konkursach, ale tak jak w przypadku testowania wystarczy napisać o przedmiocie opinię, taki konkurs to nieraz po prostu kliknięcie.