Trwa ładowanie proszę czekać ...

Magazyn Biedronka: Promocje na wyciągnięcie ręki!

22 grudnia 2022

Biedronka to najbardziej znany i lubiany sklep wśród polskich "spożywczaków". W tym markecie ponad połowa osób robi zakupy na cotygodniowe zakupy spożywcze. Biedronka znana jest z niskich cen, oraz dużego wyboru produktów. Jak można zaoszczędzić na zakupach dzięki gazetce Biedronki i przeszłości sklepu? Dowiedz się!

Mariusz Świtalski (polski przedsiębiorca i właściciel hurtowni Elektromis) założył sieć Biedronka. Pierwszy sklep został otwarty przy ul. Newtona w Poznaniu. Firmą zainteresował się Jeronimo Martins z Portugalii, który postanowił odkupić sieć od jej właściciela. Widoczny był szybki rozwój marki. W 2012 roku na polskim rynku było już 2 tys. sklepów Biedronka. W 2019 roku liczba sklepów wynosiła 3000.

Ciekawostką było to, że na polskim rynku było 120 sklepów należących do niemieckiej sieci Plus, która jest znana na całym świecie. Te supermarkety również zostały przejęte przez Jeronimo Martins w 2008 roku. Później zostały one przekształcone w dodatkowe sklepy pod marką Biedronka. Co roku na polskim rynku otwierane są kolejne sklepy Biedronka. Jest to największa polska sieć handlowa. Na koniec drugiego kwartału 2022 roku liczyła 3 283 placówki w 1 100 miastach i miasteczkach.

Jak można zaoszczędzić na zakupach? Biedronka to obecnie częste miejsce zakupów - wielu klientów wraca po więcej. Marka istnieje od 27 lat, a klienci uwielbiają jakość produktów. Biedronka współpracuje z ponad 1000 polskich dostawców, aby zaoferować swoim klientom szeroki wybór produktów najwyższej jakości.

Gazetka Biedronki oferuje wiele rabatów i promocji, które pomogą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na zakupach. To oczywiste, że będziesz mógł zrobić zakupy zgodnie ze swoimi wymaganiami, bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy na produkty, które nie znajdują się na Twojej liście życzeń. Biedronka, aby zadowolić swoich klientów oferuje dwa rodzaje gazetek promocyjnych. Ta pierwsza gazetka zawiera wszystkie oferty promocyjne i rabaty na produkty spożywcze, jak również przemysłowe, w tym kosmetyki. Jest ona ważna przez jeden tydzień. Druga gazetka Biedronki, "Okazje na tydzień", znajduje się na drugiej stronie. Zbiór produktów obejmujących sprzęt AGD, odzież i dodatki, akcesoria domowe, tekstylia dla dzieci, artykuły szkolne czy małe AGD.

Gazetka Biedronki nie stanowi jedynego źródła atrakcyjnych promocji. Warto zapisać się do programu lojalnościowego "Moja Biedronka", który umożliwia dostęp do jeszcze większej liczby korzyści i akcji. Biedronka co miesiąc wysyła biuletyn promocyjny, który zawiera ekskluzywną ofertę dla użytkowników swojej "karty Moja Biedronka".

Gazetka Biedronka Wszystkie promocje w jednym miejscu W sieci sklepów Biedronka znajdzie się wiele produktów, nie tylko od polskich dostawców. Firma współpracuje również ze znanymi na całym świecie producentami chemii gospodarczej oraz składników spożywczych i dostarcza im produkty. Gazetka Biedronka oferuje różnorodne produkty promocyjne, w niskich cenach, które się opłacają.

Warto zaufać zaufanej marce, która oferuje produkty wysokiej jakości. Marka Biedronka jest znana z szerokiego wyboru artykułów, w tym kosmetyków i chemii, a także świeżej żywności na półkach supermarketów. Gazetki Biedronki to nie tylko świetna okazja do zaoszczędzenia pieniędzy, ale także podstawa udanych zakupów i gwarancja powracających klientów. Biedronka oferuje promocyjną gazetkę internetową na blix.pl, gdzie można zapoznać się z atrakcyjnymi cenami produktów sprawdzonych marek!